PATIRTIS IR KOKYBĖ

UAB „Vatas“ – Jūsų patikimas partneris

Dirbame Lietuvos rinkoje nuo 1992m. Esame patikimas partneris elektros instaliacijų srityje. Mūsų darbų spektras – nuo privataus namo elektros įvado iki sudėtingų ir automatizuotų biurų pastatų sistemų. Ne tik projektuojame elektros tinklus, bet ir pildome visus reikalingus dokumentus, paruošiame matavimų protokolus objekto pridavimui Valstybinei Energetikos Inspekcijai.

VATAS – tai įmonė, kurioje dirba elektros tinklų specialistai. Mes už savo paslaugų kokybę atsakome ne tik žodžiais – visada suteikiame darbų garantiją. Stengiamės ne tik patenkinti pirminius kliento poreikius, bet ir suteikti informaciją apie kitus galimus įgyvendinimo variantus.  Suteikiame visą klientui reikalingą informaciją ir konsultuojame.

Paslaugos

Elektros tinklai

Atliekame visus vidaus ir lauko elektros tinklų darbus.  Montuojame jėgos ir skirstomuosius tinklus, elektrines šildymo sistemas.

Plačiau >

Dokumentacija

Konsultuojame įvairiais elektros tinklų klausimais ir parengiame visą reikalingą dokumentaciją. Priduodame atliktus darbus Valstybinei Energetikos Inspekcijai

Plačiau >

Mūsų draugai

Flamanda
Lemora
Elstila
Gaudrė

Dogas

SLO

Elektros darbai